...jest pusty

Butla z helem zwrotna + balony dwie cyfry + 60szt gumowych

170,00 zł

Sprawdź koszty wysyłki

Koszty dostawy tego produktu

Ilość:Sztuk

Zyskujesz 170 punktów Punkty programu lojalnościowego
Kupując produkty objęte programem lojalnościowym, zbierasz punkty, które możesz później wymienić na kupony rabatowe do wykorzystania w sklepie.
Opcja dostępna tylko dla klientów zarejestrowanych.

Zestaw zawiera butlę zwrotną z końcówką przystosowaną do napełniania balonów, dwie dowolne cyfry 86cm wysokości w kolorach złoty, srebrny lub tzw. różowe złoto oraz do wyboru:

-60szt balonów kolorowych o średnicy 23cm (nie ma możliwości wybrania konkretnych kolorów) - balony te unoszą się od 5 do 8 godzin

lub

-30szt balonów kolorowych o średnicy 27cm (w tym przypadku można wybrać konkretne kolory) - balony te unoszą się od 12 do 15 godzin

lub

-20szt balonów kolorowych o średnicy 30cm (w tym przypadku można wybrać konkretne kolory) - balony te unoszą się od 16 do 20 godzin


Do każdego rodzaju balonów dołączamy wstążkę.


! ! ! W A Ż N E ! ! !  Przy zakupie prosimy w komentarzu do zamówienia (pod sposobem zapłaty) umieścić informację który rodzaj balonów mamy przygotować oraz na kiedy butla ma być dostarczona i kiedy kurier może odebrać pustą. Bez tej informacji zamówienie nie zostanie zrealizowane.

Butlę można mieć u siebie max 5 dni, najczęściej dostarczamy ją w czwartki i w piątki a odbieramy w poniedziałki i wtorki.

Cena 20zł za wysyłkę obejmuje transport do Państwa oraz odbiór pustej od Państwa. Kurier w umówionym dniu przyjedzie ze swoją etykietą, butlę należy tylko spakować w karton w którym będzie dostarczona.

NIE WYDANIE PUSTEJ BUTLI KURIEROWI W WYZNACZONYM TERMINIE BĘDZIE SKUTKOWAŁ WYSTAWIENIEM FAKTURY KARNEJ ZA POJEMNIK NA KWOTĘ 150ZŁ.Dla tego produktu nie napisano jeszcze recenzji!

Napisz recenzję
Akceptuję
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.