Regulamin

WARUNKI OGÓLNE, WARUNKI ZAMAWIANIA I SPRZEDAŻY:

 1. Właścicielem Sklepu Internetowego Balonowe Fantazje jest firma Miga Mateusz Mistat, ul. Wyszyńskiego 37, 43-170 Łaziska Górne, NIP 548-246-22-49
 2. Zamówienia na produkty Balonowych Fantazji można składać za pośrednictwem strony WWW znajdującej się pod adresem www.balonowefantazje.pl, a odbiory osobiste tylko po wcześniejszym ustaleniu pod adresem ul. Wyszyńskiego 37, 43-170 Łaziska Górne
 3. Zamówienia są przyjmowane 24 godziny na dobę przez cały rok
 4. Zamówienia złożone w dni powszednie po godz. 15.00, w soboty, w niedziele oraz w święta mogą być rozpatrywane następnego dnia roboczego.
 5. Warunkiem koniecznym do realizacji zamówienia jest dokonanie rejestracji w systemie Sklepu Internetowego Balonowe Fantazje. Podanie numeru telefonu oraz adresu e-mail jest niezbędne do potwierdzenia przyjęcia i potwierdzenia realizacji zamówienia. Zamówienia, których nie uda się potwierdzić w ciągu 3 dni roboczych, nie będą realizowane. Każde zamówienie przyjęte do realizacji zostanie potwierdzone telefonicznie lub drogą elektroniczną. 
 6. Zamówienia potwierdzone do realizacji nie mogą być anulowane.
 7. Zamówienia, co do których istnieją jakiekolwiek wątpliwości będą weryfikowane przez obsługę sklepu, zamówienie takie może zostać anulowane przez Sklep. Zamawiający zostanie poinformowany o tym fakcie.
 8. Zamówiony towar będzie dostarczany przesyłką kurierską (firma DPD ),  w zależności od miejsca wysłania towaru. 
 9. Koszty dostarczenia: wg cennika przy każdym produkcie. Nie wszystkie produkty wysyłamy ze względu na gabaryty.
 10. Ceny w Sklepie Internetowym Balonowe Fantazje wyrażone są w złotych polskich i zawierają podatek VAT (ceny brutto). W przypadku zakupu towaru na który wprowadzona jest błędna cena, przez obsługę sklepu bądź błąd serwera kupujący zostanie poinformowany o tym fakcie a zamówienie zostanie anulowane.
 11. W przypadku braku towaru w magazynie Zamawiający jest informowany o tym fakcie i związanym z tym wydłużeniem czasu realizacji zamówienia. Jeżeli Zamawiający nie wyrazi zgody na wydłużenie czasu realizacji zamówienia może całkowicie zrezygnować z zamówienia bądź też zrezygnować tylko z pozycji, która wydłuża czas realizacji zamówienia.
 12. Do każdej przesyłki dołączony jest dowód zakupu (faktura VAT lub paragon). 
 13. Zamówienia realizowane są tylko na terytorium Polski .Po uzgodnieniu także na terenie EU.
 14. W przypadku wyboru sposobu płatności "przelew", towar jest wysyłany w momencie otrzymania środków pieniężnych na konto bankowe w wysokości 100% wartości zamówienia, bądź w innym ustalonym czasie.
 15. W Sklepie Internetowym Balonowe Fantazje nie są honorowane karty stałego klienta.Udzielamy stałego rabatu dla stałych klientów który ustalany jest indywidualnie . 
 16. Wszelkie zwroty wysyłane na koszt Miga Mateusz Mistat nie są przyjmowane, chyba że nastąpiły wcześniej inne ustalenia.
 17. Zwrot należy wysłać bez kwoty pobraniowej. W innym przypadku firma Miga  nie odbierze przesyłki.
 18. Klient ma prawo - zgodnie z art. 7 Ustawy z dnia 2 marca 2000 r. o ochronie niektórych praw konsumentów oraz o odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny – odstąpić od umowy sprzedaży bez podania przyczyn składając stosowne oświadczenie na piśmie w terminie do dziesięciu dni od daty otrzymania produktu.
 19. Wzór stosownego oświadczenia można pobrać z internetu wydrukować i wypełnić. W przypadku odstąpienia od umowy Klient jest zobowiązany do odesłania na własny koszt zakupionych Produktów w oryginalnym opakowaniu wraz z wypełnionym oświadczeniem i dołączonym oryginalnym dowodem zakupu (paragon fiskalny lub faktura VAT). Zwracany produkt nie może nosić śladów używania, być uszkodzony, dotyczy także opakowania.
 20. Pieniądze za zwrócony Produkt Klient otrzyma przelewem na wskazany w oświadczeniu numer rachunku bankowego w przeciągu 7 dni roboczych od momentu otrzymania zwróconego Produktu. Koszty odesłania Produktu nie podlegają zwrotowi.
 21. Złożenie zamówienia w sklepie internetowym www.BalonoweFantazje.pl jest prawnie wiążącą umową kupna-sprzedaży.
 22. Sklep www.BalonoweFantazje.pl zastrzega sobie możliwość braku dostępności określonego towaru, o czym klient zostanie poinformowany.
 23. Użytkownik rejestrując sie na sklepie internetowym www.BalonoweFantazje.pl wyraża zgodę na otrzymywanie informacji handlowych od firmy Miga Mateusz Mistat

Złożenie zamówienia w Sklepie Internetowym Balonowe Fantazje oznacza akceptację postanowień regulaminu.

 

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.